Оцінка забруднення асбестом (Asbestos survey) 

Експерти «НВП «ЕКОЗАХИСТ» мають досвід проведення обстежень на наявність азбестовмісних матеріалів, оцінки ризиків та управління проектами з виявлення азбестовмісних речовин відповідно до вимог голландської директиви з проведення обстежень на наявність азбесту BRL 5052 (Nationale beoordelingsrichtlijn voor het KOMO procescertificaat voor asbestinventarisatie).

Докази канцерогенності азбесту для людей визнані переконливими. Згідно з класифікацієюМіжнародної асоціації вивчення раку, що є складовою частиною Всесвітньої організації охорони здоров'я - ВООЗ), азбест належить до групи І канцерогенного ризику, тобто є безумовним канцерогеном для людини. 

Незважаючи на те, що полімерні продукти довговічніші ніж натуральний азбест, вартість їх виробництва в 6-10 разів дорожча. Тому, боротьба між полімерами й азбестом на ринку будматеріалів триває вже декілька років. 

Азбестоцементне виробництво в Україні відоме понад 100 років. Азбоцементна галузь країни нараховує 12 підприємств, які виробляють більше трьох тисяч найменувань продукції. Найбільша частка виробництва азбестоцементної галузі належить шиферу, покрівельним фасадам, азбестоцементним трубам. Близько 90% дахів в Україні покрито азбестоцементним шифером. Окрім шиферу галузь виробляє також покрівельні фасади, азбестоцементні труби та азбестотехнічні вироби.   

Послуги, що пропонуються «НВП «ЕКОЗАХИСТ» в сфері оцінки забруднення асбестом (Asbestos survey):

- Інспекція споруд / будівель,

- Відбір проб (об'єднана проба),

- Моніторинг якості повітря,

- Оцінка ризиків / ступеня впливу забруднення азбестом,

- Розробка плану заходів щодо зниження забруднення азбестом,

- Проведення навчання персоналу. 

Фахівці «НВП «ЕКОЗАХИСТ» в своїй діяльності по проведенню обстежень на наявність азбестовмісних матеріалів, оцінки ризиків та управління проектами з виявлення азбестовмісних речовин використовують вимоги Директиви  87/217/ЄЕС  «Щодо   запобігання   та   зменшення забруднення навколишнього середовища азбестом». 

В разі, якщо Ваш об’єкт нерухомості необхідно дослідити на наявність / відсутність азбестовмісних матеріалів, та отримати відповідний висновок – звертайтесь до аудиторів та технічних експертів «НВП «ЕКОЗАХИСТ».