Із значним випердженням договірних термінів, для СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго», ТОВ «НВП «Екозахист» зареєструвало в Міністерстві екології та природних ресурсів України звіти з проведеної інвентаризації викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами викидів, та оперативно отримало в Мінприроди всі дозволи на викиди забруднюючих речовин для цих об’єктів 1-ї групи (районних котелень в м.Києві) ПАТ «Київенерго».

 Фахівці ТОВ «НВП «Екозахист» висловлюють подяку персоналу СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго» за наданий супровід на об’єктах та своєчасне реагування на наші запити й пропозиції, і плідну співпрацю під час виконання цих інжинірингових робіт.

 СВП відповідальні за виробництво та транспортування тепломережами теплової енергії кінцевим споживачам – житлово-експлуатаційним організаціям та іншим юридичним особам. У володінні та користуванні підрозділу перебувають також 4 станції теплопостачання, 181 районна котельня, 2405 теплових пунктів: центральних теплових пунктів – 1222, індивідуальних теплових пунктів  – 1176, насосних – 7.

 Дізнатися більше.

Всі новини
На головну