Кар'єра

 Метою кадрової політики в НВП «ЕКОЗАХИСТ» є підбір, навчання, розвиток і мотивація персоналу, формування згуртованої команди. У компанії діють програми навчання і розвитку персоналу, програми підвищення кваліфікації, атестація співробітників.

 У компанії працюють висококваліфіковані фахівці: інженери-екологи, фахівці з інструментальних вимірів, інженери-проектувальники різних розділів проектування, керівники проектів, експерти проектної документації, екоаудитори. Вакансії компанії заповнюються на конкурсній основі, з метою виявлення кращих фахівців, що відповідають високим професійним вимогам.

 Якщо Ви відчуваєте, що маєте талант та професійні здібності, необхідні, щоб прийняти виклик і приєднатися до нас, тоді Ви звернулися в правильну компанію!

 Нижче Ви зможете відправити запит і Ваше резюме на вакансію, що цікавить Вас, заповнити анкету і направити її на адресу HR-служби НВП «ЕКОЗАХИСТ» (resume.ecozahist@gmail.com).

 Вакансії НВП «ЕКОЗАХИСТ»

Стандартні умови роботи:

  • повний робочий день в комфортних умовах, в команді молодих фахівців, на правому березі, біля метро, з 9.00 до 18.00;
  • оклад - за підсумками співбесіди + преміювання (бонуси);
  • оформлення по ТК і соціальний пакет - згідно трудового законодавства України;
  • службовий а/м для робочих поїздок і відряджень (чи компенсація палива);
  • випробувальний термін - за підсумками співбесіди.

 Вакансія №1: Фахівець з роботи з клієнтами

 Вимоги до претендента.

Вища технічна освіта. Права категорії "В". Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х роківи. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

 Вакансія №2: Екоаудитор, консультант у сфері EH&S

 Основні (не вичерпні) вимоги до претендента.

Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки техдокументации, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці - від 4-х років.

Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об'ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS.

Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга - юридична - вітається).

Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію.

Знання англійської мови (розмовна - для переговорів, письмова - для складання технічної документації) – «на відмінно».