+38 (044) 496-01-20

«Екозахист»

Безпека людей і навколишнього середовища

О нас

Екозахист: безпека людей
і навколишнього середовища

Група компаній “Екозахист” надає послуги підприємствам та приватним особам вже 10 років. За цей час ми вийшли на найвищий рівень сервісу, застосування сучасних технологій та роботи з документацією. 

Спеціалізація групи компаній “Екозахист”: оцінка впливів на довкілля (ОВД), встановлення і скорочення санітарно-захисних зон (СЗЗ), екологічний аудит, оцінка впливів на навколишнє середовище (ОВНС), стратегічна екологічна оцінка (СЕО), охорона атмосферного повітря, проєктування захисту від шуму, експертиза проєктної документації, екологічні дослідження і вимірювання, еколого-правовий консалтинг, а також оформлення документації щодо поводження з відходами. Всього наша компанія надає 43 послуги з охорони навколишнього середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічної, техногенної та екологічної безпеки.

Екозахист: безпека людей  і навколишнього середовища

Місії та цінності

Наша головна мета – гарантія безпеки навколишнього середовища як на підприємствах, так і в приватному секторі по всій території України. Бо ми турбуємося за сьогодення нашої країни та майбутнє дітей, які будуть жити тут після нас. 

Цінності компанії НВП “Екозахист” полягають у збереженні природи, а також створенні та розвитку екологічно-безпечних виробництв.

Місії та цінності
Преимущества

Наші переваги

Наші сильні сторони - це компетентність, швидкість і амбітність. Всі співробітники групи компаній «Екозахист» із визначеною періодичністю проходять курси підвищення кваліфікації в тому чи іншому професійному напрямку та володіють необхідними свідоцтвами, допусками і сертифікатами. Крім того, більшість з них має досвід роботи із міжнародними компаніями та приймали участь в масштабних проектах із залученням іноземних фахівців. Наша команда разом із роботою в традиційних для неї напрямках діяльності приділяє велику увагу новим напрямкам промислової екології, санітарії та безпеки, які з’являються у зв’язку із змінами в законодавстві України.
Про компанію
Как это работает

Процесс работы

Мы согласовываем условия предоставляемых услуг и подробную информацию отношении проекта.

Наши специалисты оценивают стоимость работ и выезжают на объект в случае необходимости.

Реализуем практическую часть работ и готовим документацию в соответствии действующему законодавтсву.

Предоставляем заказчику готовый проект и всю необходимую документацию.

Документация

Сертификаты
компании

Точность измерений и анализа показателей гарантируется использованием высокоточного оборудования и применением высоких международных стандартов. Мы готовы разработать и реализовать индивидуальный проект "под ключ" в кратчайшие сроки, что крайне важно для некоторых предприятий.

Наши сотрудники имеют разрешения, удостоверения и сертификаты на выполнение инженерных, экспертных, проектных, аудиторских, измерительных работ а также других консультационных услуг в Украине.

Свидетельство об аттестации

ВЫДАННЫЙ МИНЭКОНОМРАЗВИТИЯ УКРАИНЫ

Посмотреть

Квалификационный сертификат

Выданный Министерством регионального развития, строительства и ЖИЛИЩНО-КОММУНАЛЬНОГО ХОЗЯЙСТВА УКРАИНЫ

Посмотреть

Квалификационный сертификат

Выданн Министерством ЭКОЛОГИИ И ПРИРОДНЫХ РЕСУРСОВ УКРАИНЫ

Посмотреть

Национальный сертификат

Выдан обществом с ограниченной ответственностью «Научно-производственное предприятие «Экозахист»

Посмотреть

Квалификационный сертификат

ГОСУДАРСТВЕННАЯ архитектурно-строительной инспекции УКРАИНЫ (Госархстройинспекцией УКРАИНА)

Посмотреть

Регистрационное свидетельство № 608

Выданной Министерством ЭКОЛОГИИ И ПРИРОДНЫХ РЕСУРСIB УКРАИНЫ

Посмотреть

Квалификационный сертификат

Выдан Министерством ОХРАНЫ ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ УКРАИНЫ

Посмотреть

Квалификационный сертификат

Выдан Министерством РЕГИОНАЛЬНОГО РАЗВИТИЯ, СТРОИТЕЛЬСТВА И ЖИЛИЩНО-КОММУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСГВА УКРАИНЫ

Посмотреть

Квалификационный сертификат

Выдан Министерством РЕГИОНАЛЬНОГО РАЗВИТИЯ, СТРОИТЕЛЬСТВА И ЖИЛИЩНО-КОММУНАЛЬНОГО ХОЗЯЙСТВА УКРАИНЫ

Посмотреть
Сотрудничество

Наши клиенты

Компания «Экозащита» сотрудничает с лидерами многих отраслей Украины. Мы гордимся тем, что сотрудничали и помогли этим компаниям.

Tera-food
Centravis
Biotal
Blogas Prom
Advenced project group
3mob
agro
Моменто
Арсан БУд
Ашан
Автоград
Рецензии

Отзывы
наших клиентов

Наши клиенты об услугах группы компаний "Экозащита"

Начальник регионального отделения Б. Петренко Читать
Заместитель главного инженера А.П. Черноус Читать
Начальник регионального отделения Б.Петренко Читать
Заместитель главного инженера А.П. Черноус Читать
Начальник Регионального отделения Г.Ю. Миргорадська Читать
Директор ООО «Автоград» Котырло Д.А. Читать
Председатель правления – Горбатюк П.Н. Читать
Директор СООО «Любарецьке» Сафонов А.Е. Читать
Директор ЗАО «ПТФ« Глория » Читать
Руководитель ЧП «ОККО-Нефтепродукт» Читать

Читать все
Відгук
Закрыть
Вакансии

Работа в "Экозащита"

«Экозащита» - сегодня мы ответственны за то, что будет с нами завтра.

  •  Вимоги до претендента. Вища технічна освіта. Права категорії “В”. Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х роківи. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

    Прикрепить резюме
  • Основні (не вичерпні) вимоги до претендента. Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки техдокументации, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці – від 4-х років. Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об’ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS. Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга – юридична – вітається). Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію. Знання англійської мови (розмовна – для переговорів, письмова – для складання технічної документації) – «на відмінно».

    Прикрепить резюме

 Вимоги до претендента. Вища технічна освіта. Права категорії “В”. Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х роківи. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

Прикрепить резюме

Основні (не вичерпні) вимоги до претендента. Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки техдокументации, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці – від 4-х років. Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об’ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS. Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга – юридична – вітається). Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію. Знання англійської мови (розмовна – для переговорів, письмова – для складання технічної документації) – «на відмінно».

Прикрепить резюме

Получить консультацию эколога

Если у Вас есть какие-либо вопросы, Вы можете обратиться за помощью к нашему специалисту

Получить консультацию эколога