Екологічна експертиза та незалежна екологічна оцінка

Допомога з необхідною документацією

НВП «ЕКОЗАХИСТ» надає послуги з отримання висновків незалежної екологічної експертизи та екологічної оцінки щодо діючих об'єктів (за аналогією процедури держекоекспертизи, яка раніше проводилась Мінприроди України та природоохоронними підрозділами обласних державних адміністрацій).

Як це працює

Процес роботи

Ми узгоджуємо умови надаваємої послуги та детальну інформацію стосовно проекту.

Наші спеціалісти оцінюють вартість робіт та виїзджають на об’єкт у разі необхідності.

Реалізуємо практичну частину робіт та готуємо документацію відповідно чинному законодавтсву.

Надаємо замовнику готовий проект та всю необхідну документацію.

НВП «ЕКОЗАХИСТ» надає послуги з отримання висновків незалежної екологічної експертизи та екологічної оцінки щодо діючих об’єктів (за аналогією процедури держекоекспертизи, яка раніше проводилась Мінприроди України та природоохоронними підрозділами обласних державних адміністрацій).

Відмінне знання нормативної бази і напрацьований роками методологічний підхід дозволяють експертам-екологам НВП «ЕКОЗАХИСТ» виконувати незалежну експертну екологічну оцінку проектів та об’єктів, що відповідає всім вимогам державних екологічних стандартів та нормативів.

Перелік експертів-екологів в складі експертних організацій (далі – Перелік) формується Мінрегіоном на підставі документів, що обгрунтовують можливість забезпечити проведення експертизи, і відповідності кваліфікаційним критеріям, та оприлюднюється на офіційному сайті Мінрегіону (www.minregionbud.gov.ua) у рубриці “Будівництво” (розділ “Ціноутворення, експертиза та контроль вартості у будівництві”, підрозділ “Експертиза”).

Критеріями визначено, що у складі експертних організацій, які планують проводити експертизу проектів будівництва, повинні працювати спеціалісти, які отримали вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за відповідним напрямом, мають стаж роботи за спеціальністю не менше ніж три роки, або не здобули такої освіти, але мають стаж роботи у сфері містобудування за відповідним напрямом експертизи не менше ніж десять років. На роботу в експертних організаціях залучаються як на підставі трудових, так і цивільно-правових договорів, експерти, які здійснюють експертизу з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, які пройшли професійну атестацію та отримали відповідний кваліфікаційний сертифікат.

Фахівці НВП «ЕКОЗАХИСТ» пройшли професійну атестацію та отримали кваліфікаційні сертифікати на здійснення експертизи з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення та екології – одними з перших в Україні.

Метою незалежної екологічної експертної оцінки є попередження негативного впливу антропогенної діяльності на стан навколишнього природного середовища та здоров’я людей, а також оцінка ступеня екологічної безпеки господарської діяльності та екологічної ситуації на окремих територіях і об’єктах.

Пропонуємо Вам скористатися комплексом послуг НВП «ЕКОЗАХИСТ», в який входить підготовка та подання в експертні організації комплекту документів для проходження комплексної експертизи, і його супровід до отримання позитивного висновку.

Розрахуйте орієнтовну
вартість послуги вже зараз!

Бажаєте дізнатися точну вартість чи задати інші питання?
Заповніть анкету

Розрахуйте орієнтовну вартість послуги вже зараз!