Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Допомога з необхідною документацією

НВП «ЕКОЗАХИСТ» надає послуги екологічного характеру підприємствам різних галузей, починаючи від малих громадських (кафе, ресторани, хімчистки) і сервісних (СТО, АЗК та ін.) об'єктів.

Як це працює

Процес роботи

Ми узгоджуємо умови надаваємої послуги та детальну інформацію стосовно проекту.

Наші спеціалісти оцінюють вартість робіт та виїзджають на об’єкт у разі необхідності.

Реалізуємо практичну частину робіт та готуємо документацію відповідно чинному законодавтсву.

Надаємо замовнику готовий проект та всю необхідну документацію.

НВП «ЕКОЗАХИСТ» надає послуги екологічного характеру підприємствам різних галузей, починаючи від малих громадських (кафе, ресторани, хімчистки) і сервісних (СТО, АЗК та ін.) об’єктів, і закінчуючи великими промисловими підприємствами.

Ми розробимо для Вашого підприємства повний цикл дозвільної документації на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, включаючи всі документи, необхідні для отримання дозволу на викиди.

При цьому ми будемо супроводжувати всі документи у відповідних державних інстанціях (органи місцевого самоврядування, Держпродспоживслужба України та її територіальні управління, Уповноважені органи з питань охорони навколишнього природного середовища, Мінекоенерго України) до отримання дозволу на викиди Вашим підприємством. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте гарантований результат.

НВП “ЕКОЗАХИСТ” забезпечує: 

  • Повний цикл розробки технічної та дозвільної документації щодо викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря; 
  • Проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел.
  • Підготовку документів для постановки на державний облік та зняття з державного обліку підприємств у сфері охорони атмосферного повітря. 
  • Розробку документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
  • Розробку проектів скорочення (організації) санітарно-захисної зони (СЗЗ), супровід та узгодження в Держпродспоживслужбі України та її регіональних управліннях. 
  • Розробку паспортів газоочисних установок (ГОУ).
  • Розробку паспортів вентиляційного обладнання. 
  • Проведення інструментально-лабораторного контролю за дотриманням встановлених нормативів гранично-допустимих викидів (ГДВ). 
  • Визначення геодезичних координат географічного центроїду (центру) об’єктів (для підприємств ІІІ групи), що мають джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. 

Ми гарантуємо результат і економимо ваші кошти і час.

Розрахуйте орієнтовну
вартість послуги вже зараз!

Бажаєте дізнатися точну вартість чи задати інші питання?
Заповніть анкету

Розрахуйте орієнтовну вартість послуги вже зараз!