ТОВ «НВП «Екозахист» прийняло участь 07.11.2013 в ході V Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму по енергоефективності і відновлюваній енергетиці, та VI Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Поновлювана енергетика – 2013», організованих Державним агентством з енергоефективності і енергозбереження України, в ході яких з великим успіхом пройшов семінар «Девелопмент вітропарків», організаторами якого виступили Українська вітроенергетична асоціація і Німецький інститут вітроенергетики DEWI GmbH.

DEWI GmbH є одним з провідних міжнародних консультантів в області вітроенергетики з досвідом роботи у світовому ветроэнергетическом секторі близько 25 років.

 Під час семінару, який проводив Йенс Петер Моллі (Jens Peter Molly), генеральний директор DEWI, були обговорені питання, пов'язані з такими ключовими етапами розвитку вітроенергетичних проектів, як: вибір майданчика, дослідження вітрового потенціалу, прогноз вироблення електроенергії вітропарком і багато інших. Учасники семінару, серед яких були представники ТОВ «НВП «Екозахист», придбали технічні знання, необхідні для розробки і фінансування проектів по будівництву вітропарків, включаючи оцінку ризиків, що мають безпосередній вплив на фінансування проектів. Учасники семінару від ТОВ «НВП «Екозахист» отримали Сертифікат DEWI. (переход на раздел «Сертификаты»)

 Дізнатися більше.

Всі новини
На головну