fbpx
+38 (044) 496-01-20

Декларація про утворення відходів

Хто подає декларацію про відходи

Декларація про відходи – документ, який згідно із ст. 1 Закону України «Про відходи» подають суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів в межах від 50 до 1000. Показник загального утворення відходів (Пзув) – критерій обсягу утворення відходів, що розраховується за спеціальною формулою.

 

Декларація утворення відходів

Подати декларацію про утворення відходів з НВП «Екозахист»

Декларацію про відходи суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами щороку подають її до центру надання адміністративних послуг згідно Порядку подання декларації про відходи та її форми затвердженого ПКМУ від 18 лютого 2016 р. № 118, який передає її до відповідного органу  влади з питань охорони навколишнього природного середовища. За результатами розгляду Декларації про відходи останній її реєструє або надає вмотивовану відмову у реєстрації.  Підставами для оформлення письмового повідомлення щодо необхідності виправлення/уточнення наданих відомостей є виявлення в наданій декларації неповних та/або недостовірних відомостей.

Декларація утворення відходів - Фото №2

Компанія «Екозахист» володіє багаторічним успішним досвідом із оформлення документації у сфері поводження з відходами в тому числі й Декларацій про відходи. Крім того, накопичені по даній тематиці  знання наших фахівців дозволяють уникнути багатьох помилок, що можуть бути причиною відмови у реєстрації Декларації, та, відповідно, надмірних витрат ресурсів, часу і зусиль суб’єктів господарювання на їх усунення. Обираючи нас в якості підрядника даних робіт Вам не доведеться вникати в деталі оформлення Декларації про відходи чи труднощі, що можуть виникнути при її реєстрації. Все, що необхідно для початку успішного вирішення даного питання – це звернутися до професійних екологів компанії «Екозахист» та отримати їх фахову консультацію.

Декларація утворення відходів                                       - Фото №3

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога