fbpx
+38 (044) 496-01-20

«Екозахист»

Безпека людей і навколишнього середовища

Про нас

Екозахист: безпека людей
і навколишнього середовища

Група компаній “Екозахист” надає послуги підприємствам та приватним особам вже 10 років. За цей час ми вийшли на найвищий рівень сервісу, застосування сучасних технологій та роботи з документацією. 

Спеціалізація групи компаній “Екозахист”: оцінка впливів на довкілля (ОВД), встановлення і скорочення санітарно-захисних зон (СЗЗ), екологічний аудит, оцінка впливів на навколишнє середовище (ОВНС), стратегічна екологічна оцінка (СЕО), охорона атмосферного повітря, проєктування захисту від шуму, експертиза проєктної документації, екологічні дослідження і вимірювання, еколого-правовий консалтинг, а також оформлення документації щодо поводження з відходами. Всього наша компанія надає 43 послуги з охорони навколишнього середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічної, техногенної та екологічної безпеки.

Екозахист: безпека людей  і навколишнього середовища

Місії та цінності

Наша головна мета – гарантія безпеки навколишнього середовища як на підприємствах, так і в приватному секторі по всій території України. Бо ми турбуємося за сьогодення нашої країни та майбутнє дітей, які будуть жити тут після нас. 

Цінності компанії НВП “Екозахист” полягають у збереженні природи, а також створенні та розвитку екологічно-безпечних виробництв.

Місії та цінності
Переваги

Наші переваги

Наші сильні сторони - це компетентність, швидкість і амбітність. Всі співробітники групи компаній «Екозахист» із визначеною періодичністю проходять курси підвищення кваліфікації в тому чи іншому професійному напрямку та володіють необхідними свідоцтвами, допусками і сертифікатами. Крім того, більшість з них має досвід роботи із міжнародними компаніями та приймали участь в масштабних проектах із залученням іноземних фахівців. Наша команда разом із роботою в традиційних для неї напрямках діяльності приділяє велику увагу новим напрямкам промислової екології, санітарії та безпеки, які з’являються у зв’язку із змінами в законодавстві України.
Про компанію
Як це працює

Процес роботи

Ми узгоджуємо умови надання послуг і детальну інформацію щодо проекту.

Наші фахівці оцінюють вартість робіт і виїжджають на об'єкт в разі необхідності.

Реалізуємо практичну частину робіт і готуємо документацію відповідно до чинного законодавтсва.

Надаємо замовнику готовий проект і всю необхідну документацію.

Документація

Сертифікати
компанії

Точність вимірювань і аналізу показників гарантується використанням високоточного обладнання та застосуванням найвищих міжнародних стандартів. Ми готові розробити і реалізувати індивідуальний проект "під ключ" в найкоротші терміни, що вкрай важливо для деяких підприємств.

Наші співробітники мають дозволи, посвідчення та сертифікати на виконання інженерних, експертних, проектних, аудиторських, вимірювальних робіт а також інших консультаційних послуг в Україні.

Сертифікат визнання вимірювальних можливостей

Виданий Мінекономрозвитку України

Переглянути

Кваліфікаційний сертифікат

Виданий Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Переглянути

Кваліфікаційний сертифікат

Виданий Міністерством екології та природних ресурсів України

Переглянути

Національний сертифікат

Виданий товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Екозахист»

Переглянути

Кваліфікаційний сертифікат

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція України)

Переглянути

Реєстраційне свідоцтво № 608

Виданий Міністерством екології та природних ресурсів України

Переглянути

Кваліфікаційний сертифікат

Виданий Міністерством охорони навколишнього природного середовища України

Переглянути

Кваліфікаційний сертифікат

Виданий Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Переглянути

Кваліфікаційний сертифікат

Виданий Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Переглянути
Співпраця

Наші клієнти

Компанія «Екозахист» співпрацює з лідерами багатьох галузей економіки України. Ми пишаємося тим, що співпрацювали з цими компаніями та сприяли веденню ними екологічно безпечного бізнесу.

Tera-food
Centravis
Biotal
Blogas Prom
Advenced project group
3mob
agro
Моменто
Арсан БУд
Ашан
Автоград
Рецензії

Відгуки
наших клієнтів

Наші клієнти про послуги групи компаній "Екозахист"

Перший заступник директора-технічний директор ТОВ “ТриМоб” – Кухар В.О. Читати
Виконавчий директор ТзОВ “АБМК” – Старощак Д.І. Читати
Заступник Головного інженера ДП “Антонов” – Гавриленко В.В. Читати
Голова правління ПАТ “Завод скловиробів” – Луцейко Ю.С. Читати
Директор ТОВ “Інвестиційно-консалтингова компанія “ІН-ВЕСТ” – Єськов І.І. Читати
Директор департаменту технічного забезпечення ПАТ “Київхліб” – Зайченко В.О. Читати
Заступник головного інженера СВП “Київські теплові мережі” ПАТ “Київенерго” – Чорноус О.П. Читати
Керуючий технічною службою ПрАТ “Імперіал Тобакко Продакшн Україна” – Брюхацький С.О. Читати
Заступник генерального директора ТОВ “Пологовий будинок “Лелека” – Алпатов К.Г. Читати
Директор ПАТ”Київський завод шампанських вин “Столичний” – Романський В.О. Читати

Читати усі
Відгук
Закрити
Вакансії

Робота в "Екозахист"

«Екозахист» - сьогодні ми відповідальні за те, що буде з нами завтра.

  •  Вимоги до претендента. Вища технічна освіта. Права категорії “В”. Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х років. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

    Прикріпити резюме
  • Основні (не вичерпні) вимоги до претендента. Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки тех. документації, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці – від 4-х років. Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об’ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS. Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга – юридична – вітається). Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію. Знання англійської мови (розмовна – для переговорів, письмова – для складання технічної документації) – «на відмінно».

    Прикріпити резюме

 Вимоги до претендента. Вища технічна освіта. Права категорії “В”. Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х років. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

Прикріпити резюме

Основні (не вичерпні) вимоги до претендента. Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки тех. документації, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці – від 4-х років. Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об’ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS. Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга – юридична – вітається). Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію. Знання англійської мови (розмовна – для переговорів, письмова – для складання технічної документації) – «на відмінно».

Прикріпити резюме

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога