Про нас

   ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ЕКОЗАХИСТ» - інжинірингова і консалтингова компанія, що надає професійні послуги в сфері охорони навколишнього середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя, техногенної і екологічної безпеки.

   Поєднуючи західний і український досвід, ми надаємо нашим клієнтам з різних секторів економіки еколого-правові і екоаудиторські послуги міжнародного рівня.

   Сьогодні компанія НВП «ЕКОЗАХИСТ» є командою  фахівців в таких областях, як екологічна і санітарна експертиза, экоаудит, інспектування, оцінка впливів на навколишнє середовище, екологічний моніторинг, дозвільна система, ліцензування, екологічний контроль і т.д. Більшість знає англійську мову і має досвід роботи над міжнародними проектами. У своїй роботі ми керуємося західними стандартами і українськими вимогами.

   Компанія НВП «ЕКОЗАХИСТ», і її співробітники, має дозволи, посвідчення і сертифікати на виконання інженерних, експертних, проектних, аудиторських, вимірювальних робіт і інших консультаційних послуг в Україні.

   Співпраця з НВП «ЕКОЗАХИСТ» є гарантією належного оформлення технічної документації і наступного отримання документів дозвільного характеру, із економією Вашого часу і ресурсів, при одночасному вдосконаленні Вашой діятельності відповідно до вимог законодавства, національних і міжнародних стандартів у сфері охорони довкілля та забезпечення санітарної, техногенної і екологічної безпеки.

 Наші ключові характеристики

   Ми маємо великий професійний досвід, тому з радістю і інтересом працюємо з новими і нестандартними об'єктами і індивідуальними запитами наших Замовників.

   Висока швидкість надання інжинірингових послуг «під ключ» - один з основних якісних показників нашої роботи.

   Оскільки персонал НВП «ЕКОЗАХИСТ» несе повну відповідальність за надану Замовниками довіру нашому професіоналізму, ми постійно удосконалюємо свої навики, знання і методи роботи.

   Ми досягаємо поставлених нашими Замовниками цілей завдяки професійному плануванню і об'єктивній оцінці ризиків.

   Ми пам'ятаємо, що від нашої роботи залежить чистота повітря, яким ми з Вами дихаємо, якість води, яку ми з Вами п'ємо, і сприятливі для життя екологічні умови навколишнього середовища.

 З повагою, Колектив НВП «ЕКОЗАХИСТ»