«Екозахист»

Безпека людей і навколишнього середовища

Про нас

Екозахист: безпека людей
і навколишнього середовища

Група компаній “Екозахист” надає послуги підприємствам та приватним особам вже 10 років. За цей час ми вийшли на найвищий рівень сервісу, застосування сучасних технологій та роботи з документацією. 

Спеціалізація групи компаній “Екозахист”: оцінка впливів на довкілля (ОВД), встановлення і скорочення санітарно-захисних зон (СЗЗ), екологічний аудит, оцінка впливів на навколишнє середовище (ОВНС), стратегічна екологічна оцінка (СЕО), охорона атмосферного повітря, проєктування захисту від шуму, експертиза проєктної документації, екологічні дослідження і вимірювання, еколого-правовий консалтинг, а також оформлення документації щодо поводження з відходами. Всього наша компанія надає 43 послуги з охорони навколишнього середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічної, техногенної та екологічної безпеки.

Екозахист: безпека людей <br> і навколишнього середовища

Місії та цінності

Наша головна мета – гарантія безпеки навколишнього середовища як на підприємствах, так і в приватному секторі по всій території України. Бо ми турбуємося за сьогодення нашої країни та майбутнє дітей, які будуть жити тут після нас. 

Цінності компанії НВП “Екозахист” полягають у збереженні природи, а також створенні та розвитку екологічно-безпечних виробництв.

Місії та цінності
Переваги

Наші переваги

Наші сильні сторони - це компетентність, точність і швидкість. Всі наші співробітники володіють необхідними допусками і сертифікатами. Крім того, більшість з них має досвід роботи в міжнародних компаніях і в великих проектах із залученням іноземних фахівців.
Документація

Сертифікати
компанії

Точність вимірювань і аналізу показників гарантується використанням високоточного обладнання та застосуванням найвищих міжнародних стандартів. Ми готові розробити і реалізувати індивідуальний проект "під ключ" в найкоротші терміни, що вкрай важливо для деяких підприємств.

Наші співробітники мають дозволи, посвідчення та сертифікати на виконання інженерних, експертних, проектних, аудиторських, вимірювальних робіт а також інших консультаційних послуг в Україні.

Національнии сертифікат

ВИДАНИЙ ТОВАРИСТВОМ 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВ0 «ЕКОЗАХИСТ»

Переконатися

Кваліфікаційний сертифікат

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ (ДЕРЖАРХБУДІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ)

Переконатися

Реєтраційне свідоцтво № 608

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСIB УКРАЇНИ

Переконатися

Кваліфікаційний сертифікат

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

Переконатися

Кваліфікаційний сертифікат

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ РЕГИОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСГВА УКРАЇНИ

Переконатися

іфікаційний сертифікат

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ РЕГИОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСГВА УКРАЇНИ

Переконатися

Кваліфікаційний сертифікат

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСГВА УКРАЇНИ

Переконатися

Кваліфікаційний сертифікат

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ ЕКОЛОІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Переконатися

Кваліфікаційний сертифікат

ВИДАНИЙ МІНІСТЕРСТВОМ РЕГИОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСГВА УКРАЇНИ

Переконатися

Свідоцво про атестацію

ВИДАНИЙ МІНЕКОНОМРОЗВИТКОМ УКРАЇНИ

Переконатися
Вакансії

Робота в "Екозахист"

«Екозахист» - сьогодні ми відповідальні за те, що буде з нами завтра.

  •  Вимоги до претендента. Вища технічна освіта. Права категорії “В”. Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х роківи. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

    Прикріпити резюме
  • Основні (не вичерпні) вимоги до претендента. Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки техдокументации, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці – від 4-х років. Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об’ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS. Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга – юридична – вітається). Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію. Знання англійської мови (розмовна – для переговорів, письмова – для складання технічної документації) – «на відмінно».

    Прикріпити резюме

 Вимоги до претендента. Вища технічна освіта. Права категорії “В”. Досвід роботи у сфері активних продажів – від 2-х роківи. Консультування клієнтів, проведення презентацій і переговорів; укладання і супровід (контроль виконання) договорів, участь в тендерах, моніторинг ринку інвестпроектів у сфері промислового та цивільного будівництва; просування бренду. Вимагається талант допомагати Замовникам зорієнтуватися в складній дозвільній системі, і пропонувати рішення, які заощадять їм час і гроші при незмінно високій якості наших інжинірингових послуг. Строго контролюється відповідність навичок роботи, вказаних в резюме, дійсності.

Прикріпити резюме

Основні (не вичерпні) вимоги до претендента. Ідеальне знання і досвід застосування вітчизняної нормативно-правової і інтруктивно-методичної бази (Закони, Постанови КМУ, Накази профільних міністерств, ДСанПіН, ДБН, ВБН, СНіП, ДСТУ, КНД, ДНАОП) у сфері розробки техдокументации, і отримання документів дозвільного характеру по екологічній, санітарній, техногенній безпеці – від 4-х років. Практичний досвід оцінки забруднень НПС, відбору проб і інтерпретації результатів, проведення інвентаризацій відходів, обгрунтування об’ємів викидів ЗР в атмоферне повітря, оцінки впливів на навколишнє середовище, проведення екологічних аудитів, розробки коригуючих заходів, реалізації проектів по впровадженню і сертифікації систем екологічного менеджменту і систем безпеки праці на основі стандартів ISO і OHSAS. Профільна освіта за фахом «екологія і охорона навколишнього природного середовища» (друга – юридична – вітається). Наявність рекомендацій і відповідних документів, що підтверджують кваліфікацію. Знання англійської мови (розмовна – для переговорів, письмова – для складання технічної документації) – «на відмінно».

Прикріпити резюме

Отримати
консультацію з екологом

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати <br>консультацію з екологом