fbpx
+38 (044) 496-01-20

План локалізації і ліквідації наслідків аварій

Згідно ст. 11 ЗУ «Про об’єкти підвищеної небезпеки» у порядку реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру суб’єкт господарської діяльності, а також підприємства, установи, організації, зазначені у частині п’ятій статті 10 цього Закону, одночасно з розробленням декларації безпеки розробляють і затверджують план локалізації і ліквідації аварій для кожного об’єкта підвищеної небезпеки, який вони експлуатують або планують експлуатувати.

План локалізації і ліквідації аварій погоджують центральні органи виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у сферах цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки.

Розроблення планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій (ПЛЛАС)

НВП «Екозахист» надає послуги із розроблення та супроводу під час погодження планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій (ПЛАС) для суб’єктів господарювання різних галузей і секторів економіки (паливно-енергетичний і агропромислові комплекси, хімічні та машинобудівні виробництва, видобувна галузь та ін.). Співпраця з нами – запорука Вашого успішного проходження перевірок контролюючих органів в сфері техногенної безпеки.

Розроблення планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій (ПЛЛАС) - Фото №2

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога