fbpx
+38 (044) 496-01-20

Екологічний супровід інвестпроектів (ESIA)

Екологічна та соціальна оцінка інвестпроектів

Фахівці НВП «Екозахист» уважно вивчають ситуацію на ринку інвестпроектів, які прагнуть отримати фінансування від міжнародних фінансових установ і, отже, повинні проводити процедури екологічної та соціальної оцінки у складі загальної процедури оцінки інвестиційного Проекту, яка серед іншого може включати:

 • екологічну та соціальну оцінку інвестиційних проектів (ESIA) – Environmental and Social Impact Assessment;
 • організацію взаємодії із зацікавленими сторонами (SEP) – Stakeholders Engagement Plan;
 • екологічний та соціальний аудит (Environmental and Social Audit);
 • рзробку та впровадження інтегрованих систем менеджменту (EMAS);
 • аналіз екологічних і соціальних вимог і стандартів (Environmental Due Diligence).
Екологічний супровід інвестпроектів для потреб кредитування

Професійно проведена фахівцями НВП «Екозахист» «Екологічна оцінка» Вашого інвестиційного Проекту та складений «План дій в галузі охорони навколишнього середовища і соціальної відповідальності» дозволяють вирішити завдання управління ризиками шляхом мінімізації фінансових, правових та репутаційних втрат при проведенні фінансових операцій (кредитування, інвестування проектів).

У процесі проведення фінансових операцій всі екологічні ризики клієнта міжнародної фінансової установи адекватно оцінюються і контролюються фахівцями НВП «Екозахист». 

Нашими клієнтами є представники бізнесу (як транснаціональні корпорації, так і великі і середні підприємства, фінансові структури), суспільні організації. Консультанти НВП «Екозахист» беруть участь у проектах, що фінансуються Світовим банком, Міжнародною фінансовою корпорацією, Європейським банком реконструкції та розвитку.

Екологічний супровід інвестпроектів для потреб кредитування - Фото №2

Екологічний супровід інвестпроектів НВП «Екозахист»

НВП «Екозахист» володіє висококваліфікованим персоналом, професійний досвід якого охоплює різні напрямки охорони навколишнього середовища, охорони праці та промислової безпеки.

Багатий досвід роботи фахівців НВП «Екозахист» щодо екологічного супроводу інвестпроектів в Україні, зокрема – в органах державної влади, дозволяє нам стверджувати, що недосконала обізнаність інвесторів з вимогами національного природоохоронного законодавства може являти собою одну із значних загроз успішного управління інвестиційними проектами, які призводять до збільшення не тільки репутаційних, екологічних, але і фінансових ризиків Власників інвестпроектів. 

Екологічний супровід інвестпроектів для потреб кредитування                                       - Фото №3

У «Звіті про екологічну оцінку» наші фахівці відображають всю необхідну інформацію:

 • дані про результати екологічної оцінки,
 • письмові матеріали, використані у підготовці дослідження і на які є посилання (це особливо важливо, коли використовується велика кількість неопублікованих документів).

Останнє, але не менш важливе, це – Екологічний моніторинг Проекту, мета проведення якого – зменшити ймовірність виникнення незворотних ситуацій, пов’язаних з впливами на навколишнє середовище.

Розробка таких моніторингових планів є важливим напрямком у розвитку бізнес-планування, так як у всьому світі все більше уваги приділяється безпечній, сталій реалізації інвестпроектів і екологічним наслідкам реалізованих Проектів. 

Екологічний супровід інвестпроектів для потреб кредитування - Фото №4

В разі необхідності отримання кредиту в міжнародній фінансовій установі для реалізації Вашого інвестиційного проекту, НВП «Екозахист» інформує Вас про можливість надання високопрофесійних послуг з проведення «Environmental Due Diligence», «Екологічних і соціальних аудитів», «Ідентифікації та оцінки екологічних ризиків», «Оцінки впливу на навколишнє середовище та соціального впливу», розробки «Планів екологічних та соціальних заходів», «Систем управління соціальними та екологічними впливами» та проведення «Моніторингу екологічних та соціальних показників та результатів» Ваших інвестпроектів, що фінансуються міжнародними установами – з урахуванням специфіки місцевого законодавства України.

Екологічний супровід інвестпроектів для потреб кредитування                                       - Фото №5

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога