fbpx
+38 (044) 496-01-20

Паспортизація вентиляційних систем

Наші послуги

Наші переваги:

01

Повний пакет дозвільної документації для проведення повного комплексу випробувань вентсистем

02

Паспорти вентиляційних установок оформляються у суворій відповідності з вимогами нормативної документації (ДБН, ДСТУ), а також додатковими рекомендаціями інспекторів Державної архітектурно-будівельної інспекції та Держсанепідслужби України

03

У нас мінімальні терміни виконання робіт з паспортизації вентсистем

04

У нас працюють фахівці з найвищим рівнем кваліфікації і величезним досвідом розробки паспортів вентсистем

05

Всі вимірювання проводяться в точній відповідності з методикою, викладеною в ГОСТ 12.3.018-79 “Системи вентиляційні. Методи аеродинамічних випробувань» та відповідних ДБН і ДСТУ

06

Всі вимірювальні прилади екологічної лабораторії НВП “ЕКОЗАХИСТ” мають свідоцтва про державну повірку

Вимоги до паспортизації вентиляційних систем

В контексті виконання вимог ДБН В.2.5-67:2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування», ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ЗУ «Про охорону атмосферного повітря», ДСТУ Б А.3.2-12:2009 «Системи вентиляційні. Загальні вимоги», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Екозахист» пропонує виконати для Вас роботи по комплексному опробуванню систем вентиляції яке включає процес вимірів Сертифікованою лабораторією витрат повітря, що відходить по повітроводам, та порівняння їх значень із проектними показниками.

Паспортизація вентиляційних систем

Неефективна робота вентиляційної системи може призвести до дуже серйозних наслідків: фінансових витрат на усунення несправностей, загрози безпеки об’єкта для людей, санкцій контролюючих органів. Тому перевірка робочого стану вентиляційних систем і паспортизація вентсистем перед здачею їх в експлуатацію вкрай важлива і вимагає проведення всіх необхідних аеродинамічних випробувань. Паспортизація є обов’язковою для всіх видів вентиляційних систем.

Тільки професійні експерти спеціалізованої компанії НВП «Екозахист» зможуть правильно скласти кошторис для паспортизації, скоротивши ваші витрати до мінімуму.

Паспортизація вентиляційних систем - Фото №2

Етапи випробувань систем вентиляції

Аеродинамічні випробування систем вентиляції фахівці НВП «Екозахист» організовують у два етапи:

 • візуальний огляд, визначення стану вентиляції та проведення випробувань;
 • повторне тестування вентиляційних систем після внесення всіх змін. Складання паспорта із зазначенням результатів проведених робіт.

Всі перераховані факти дозволяють НВП «Екозахист» гарантувати вирішення питання паспортизації систем вентиляції на Вашому об’єкті в найкоротші терміни і з мінімальними витратами.

 

Паспортизація вентиляційних систем                                       - Фото №3

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога