fbpx
+38 (044) 496-01-20

Проектування шумозахисних заходів

Санітарні норми шуму в Україні

Питання захисту від шуму стає дедалі актуальнішим в умовах сьогодення, особливо це стосується міських середовищ коли до високого фонового акустичного забруднення (шум транспортних потоків, існуючих промислових підприємств та ін.) додається шум від новостворених об’єктів сельбищної чи промислової забудови. Окремим важливим питанням є дотримання допустимих рівнів шуму в приміщеннях новостворених житлових чи адміністративних будинків в силу того, що досить часто не реалізуються навіть самі прості, економні і дієві шумозахисні заходи.

В Україні рівні шуму нормуються ДСН 463-19 «Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови», ДСП 173-96 «Планування та забудова населених пунктів», та ДБН В.1.1-31:2013 Захист територій, будинків і споруд від шуму, ДСН 3.3.6.037-99 «Санітарні норми виробничого шуму, ультразвуку та інфразвуку» та ін.

Проектування шумозахисних заходів. Розробка розділу «Захист від шуму» у складі проектної документації. Інструментальні вимірювання шуму

Замовлення вимірювання шуму

ТОВ НВП «Екозахист» володіє багаторічним досвідом із проведення інструментальних вимірювань рівнів шуму на територіях та в приміщеннях з нормованими рівнями шуму, а наявність сертифікованих інженерів проектувальників дає нам змогу розробляти розділ «Захист від шуму» в складі проектної документації.

Висока якість послуг НВП «Екозахист» пояснюється тим, що ми досліджуємо причини виникнення та підвищення рівня шуму (повітряний або структурний шум) та пропонуємо конкретні засоби шумо- та віброізоляції для усунення дискомфорту та забезпечення необхідної акустичної ефективності. Інструментальні вимірювання проводяться за допомогою сертифікованого, атестованого та відкаліброваного обладнання.

Проектування шумозахисних заходів. Розробка розділу «Захист від шуму» у складі проектної документації. Інструментальні вимірювання шуму - Фото №2

Вимірювання шуму на об’єктах

Графічні зображення для розділу «Захист від шуму» в складі проектної документації, що виконують спеціалісти НВП «Екозахист» у сучасних програмах, допомагають фахівцям інших служб швидко оцінити запропоновані заходи та провести експертизу звітів з візуалізацією поширення шуму в форматі 3D.

Акустичні розрахунки виконуються як для проектів забудови населених пунктів, так і для вітрових електростанцій (ВЕС), залізниць, аеропортів та інших специфічних індустріальних об’єктів. Співпрацюючи з нами, Ви в короткий термін отримаєте замовлені послуги щодо проектування шумозахисту та необхідні звітні документи (проект, протоколи вимірювань, висновки та рекомендації).

Проектування шумозахисних заходів. Розробка розділу «Захист від шуму» у складі проектної документації. Інструментальні вимірювання шуму                                       - Фото №3

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога