fbpx
+38 (044) 496-01-20

Незалежна екологічна оцінка

Відмінне знання нормативної бази і напрацьований роками методологічний підхід дозволяють експертам-екологам НВП «Екозахист» виконувати незалежну експертну екологічну оцінку проектів та об’єктів, що відповідає всім вимогам державних екологічних стандартів та нормативів.

Перелік експертів-екологів в складі експертних організацій (далі – Перелік) формується Мінрегіоном на підставі документів, що обґрунтовують можливість забезпечити проведення експертизи, і відповідності кваліфікаційним критеріям.

Екологічна експертиза та незалежна екологічна оцінка

Критеріями визначено, що у складі експертних організацій, які планують проводити експертизу проектів будівництва, повинні працювати спеціалісти, які отримали вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за відповідним напрямом, мають стаж роботи за спеціальністю не менше ніж три роки, або не здобули такої освіти, але мають стаж роботи у сфері містобудування за відповідним напрямом експертизи не менше ніж десять років. На роботу в експертних організаціях залучаються як на підставі трудових, так і цивільно-правових договорів, експерти, які здійснюють експертизу з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, які пройшли професійну атестацію та отримали відповідний кваліфікаційний сертифікат.

Фахівці НВП «Екозахист» пройшли професійну атестацію та отримали кваліфікаційні сертифікати на здійснення експертизи з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення та екології одними з перших в Україні.

Екологічна експертиза та незалежна екологічна оцінка - Фото №2

Метою незалежної екологічної експертної оцінки є попередження негативного впливу антропогенної діяльності на стан навколишнього природного середовища та здоров’я людей, а також оцінка ступеня екологічної безпеки господарської діяльності та екологічної ситуації на окремих територіях і об’єктах.

Пропонуємо Вам скористатися комплексом послуг НВП «Екозахист», в який входить підготовка та подання в експертні організації комплекту документів для проходження комплексної експертизи, і його супровід до отримання позитивного висновку.

Екологічна експертиза та незалежна екологічна оцінка                                       - Фото №3

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога