fbpx
+38 (044) 496-01-20

Розробка схем санітарного очищення населених пунктів

У зв’язку з внесенням змін до ЗУ «Про відходи» від 21.01.2010 р., посилилися вимоги до розробки схем санітарного очищення населених пунктів України.

Згідно з вищезгаданими змінами, кожен населений пукт України повинен мати діючу схему санітарного очищення, узгоджену місцевими органами санітарно-епідеміологічної і екологічної служб, управлінням містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства, затверджену рішенням місцевої ради.

Санітарне очищення міст – один з найважливіших санітарно-гігієнічних заходів, що спияє охороні здоров’я населення і довкілля, та включає комплекс робіт по збору, видаленню, знешкодженню і переробці побутових відходів і прибиранню міських територій.

 

Розробка схем санітарного очищення населених пунктів

Схема санітарного очищення спрямована на рішення вказаних завдань і повинна розроблятися на період 25 років. Через кожні п’ять років в схему вносять необхідні уточнення і доповнення. 

Схема визначає черговість здійснення заходів, об’єми робіт по усіх видах санітарного очищення, методи збору, видалення, знезараження і переробки відходів, необхідну кількість спеціальних збиральних машин, механізмів, устаткування і інвентаря, доцільність проектування, будівництва, реконструкції або розширення існуючих об’єктів санітарного очищення, орієнтовні капіталовкладення на будівництво і на придбання технічних засобів.

Розробка схем санітарного очищення населених пунктів - Фото №2

При розробці схем санітарного очищення населених пунктів України фахівці НВП «Екозахист» керуються:

Співпраця з НВП«Екозахист» – Ваш ключ до екологічно-відповідального та безпечного бізнесу.

Розробка схем санітарного очищення населених пунктів                                       - Фото №3

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога