fbpx
+38 (044) 496-01-20

Санітарно-епідеміологічна експертиза

Державна санітарно-епідеміологічна експертиза

Державній санітарно-епідеміологічній експертизі підлягають об’єкти, визначені в ст. 11 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», якщо щодо них раніше не проводилася експертиза і власник об’єкта чи вповноважена ним особа не має діючого позитивного висновку на цей об’єкт.

Забороняється використання або функціонування об’єктів експертизи без наявності позитивного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Крім того, необхідність отримання висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи визначена Законами України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про відходи» та ін.

Державна санітарно-епідеміологічна експертиза

Порядок проведення санітарно-епідеміологічної експертизи

Порядок проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.03.2006 р. №120, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.03.2006 за № 362/12236. Для проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи заява та матеріали, передбачені Порядком подаються до відповідної експертної комісії.

Критеріями в сфері санітарно-епідеміологічної експертизи проектної документації визначено, що у складі експертних організацій, які проводять експертизу проектів будівництва, повинні працювати спеціалісти, які отримали вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за відповідним напрямом, мають стаж роботи за спеціальністю не менше ніж три роки, або не здобули такої освіти, але мають стаж роботи у сфері містобудування за відповідним напрямом експертизи не менше ніж десять років. На роботу в експертних організаціях залучаються як на підставі трудових, так і цивільно-правових договорів, експерти, які здійснюють експертизу з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, які пройшли професійну атестацію та отримали відповідний кваліфікаційний сертифікат.

Державна санітарно-епідеміологічна експертиза - Фото №2

Фахівці НВП «Екозахист» пройшли професійну атестацію та отримали такі сертифікати на здійснення експертизи з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення – одними з перших в Україні.

Відповідальність за дотримання законодавства з питань здійснення експертизи проекту будівництва несуть замовник експертизи та експертна організація.

Пропонуємо Вам скористатися комплексом послуг НВП «Екозахист», в який входить підготовка і подача в Держпродспоживслужбу України комплекту документів для проходження державної санітарно-епідеміологічної експертизи, та його супровід до отримання позитивного висновку.

 

Державна санітарно-епідеміологічна експертиза                                       - Фото №3

Отримати консультацію еколога

Якщо у Вас є будь-які питання, Ви можете звернутись за допомогою до нашого фахівця

Отримати консультацію еколога